Współpracujemy z osobami o otwartych umysłach, wychodzącymi ponad utarte standardy, poszukującymi nowych horyzontów oraz ceniącymi sobie indywidualne podejście.

Szkoła muzyczna

Jesteś aktywnym artystą, biegle władającym instrumentem muzycznym, wykazującym zdolności pedagogiczne … i chcesz z nami współpracować? Prześlij swoją aplikację wraz z dwoma nagraniami, każde optymalnie 2-3 minutowe, obrazujące Twoje zdolności muzyczne na adres: rekrutacja@fundacjafabrykamuzyki.pl.
W zakresie nauczania oferujemy pracę w naszej szkole w charakterze dodatkowym, ułożoną w bloki min. 2-3 godzinne, uwzględniając Twoje możliwości czasowe. Dbamy o Twój komfort oraz naszych uczniów.
Po wstępnej weryfikacji wybrane osoby zostaną zaproszone do kolejnego etapu rekrutacji.

Projekty artystyczne

Masz pomysł na realizację muzycznego projektu, potrzebujesz jednak wsparcia w jego realizacji lub szukasz partnera. Skontaktuj się z nami, a jeżeli Twój pomysł będzie wpisywał się w naszą ideę to podejmiemy współpracę w jego realizacji.
Choć jesteśmy młodą organizacją, to mamy bogate doświadczenie projektowe i marketingowe, a także współpracujemy z ekspertami w wielu muzycznych dziedzinach, zarówno w Polsce jak i za granicą.
Napisz do nas i przedstaw swój projekt: kontakt@fundacjafabrykamuzyki.pl