Osiągnięcia artystyczne


Absolwent szkoły muzycznej I i II st. im. F. Chopina w Sochaczewie, w klasie perkusji i instrumentów perkusyjnych. Uczestniczył w licznych kursach perkusyjnych z takimi sławami jak: Tomasz Łosowski, Cezary Konrad czy Virgil Donati. Większość jego życia jest związana z muzyką – gra na perkusji od najmłodszych lat. Doświadczenie zdobywał grając z Big Bandem na różnych festiwalach oraz w kilku zespołach muzycznych wykonując m.in. muzykę: pop, rock, jazz, funk, country czy reggae. Występował również w półfinałowym odcinku popularnego programu „Must be the music”. Swoje pedagogiczne zdolności rozwija od kilku lat prowadząc zajęcia z dziećmi i młodzieżą.
Otrzymał wyróżnienie na ogólnopolskim przeglądzie perkusistów w Olsztynie. Zajął II miejsce na konkursie perkusyjnym „Mały werblista” w Warszawie. Wystąpił w półfinale programu „Must be the music” z zespołem Gethomila Lamarre.

Projekty muzyczne


Doświadczenie zdobywał grając z Big Bandem na różnych festiwalach oraz w kilku zespołach muzycznych wykonując m.in. muzykę: pop, rock, jazz, funk, country czy reggae. Obecnie jest perkusistą zespołu Futro Timiego.