Zrealizuj swoje marzenia

Dla osób, które chcą uczyć się i realizować swoje marzenia w każdym wieku. Zacznij przygodę z muzyką już teraz.

W samym centrum Warszawy

Nasza szkoła mieści się w promieniu 150 metrów od Złotych Tarasów, Pałacu Kultury i Nauki czy stacji metra Rondo ONZ. Doskonały punkt komunikacyjny w drodze do pracy, na zakupy, spotkanie ze znajomymi i ze szkoły. A może w przerwie na lunch?

Kiedy tylko masz ochotę

Zajęcia prowadzone są przez 7 dni w tygodniu od 8:00 do 22:00. Tempo nauki jest zindywidualizowane i zależne jedynie od Twoich możliwości. Zajęcia mogą odbywać się raz/dwa razy w tygodniu lub w trybie intensywnym.

Ucz się od profesjonalistów

U nas uczą tylko najlepsi, sprawdzeni przez ekspertów wykładowcy – aktywni artyści. Muzycy z wieloletnim dorobkiem artystycznym stanowią gwarancję doskonałej inspiracji w przygodzie z muzyką.

Jesteś wyjątkowy

Innowacyjne programy szkoleniowe z zastosowaniem indywidualnego programu nauki, dostosowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Bez względu na wiek

Nauka gry w każdym wieku, specjalna formuła zajęć dla dzieci i osób starszych.

Szkoła inna niż wszystkie – artyzm

Stworzyliśmy artystyczne miejsce, w którym czując się komfortowo będziesz mógł dać porwać się dźwiękom muzyki – każdy zakątek ma swój indywidualny niepowtarzalny charakter i klimat.

Szkoła inna niż wszystkie – komfort

Każde pomieszczenie jest klimatyzowane. Na miejscu do Twojej dyspozycji kawa, herbata, woda.

Szkoła inna niż wszystkie – przestrzeń

Zlikwidowaliśmy sekretariat, wstawiliśmy wygodne kanapy, wszystko po to abyś czuł się bardziej komfortowo. Na miejscu zawsze ktoś otoczy Cię miłą i fachową opieką.Pełne wsparcie

Na miejscu management artystyczny i coaching rozwoju artystycznego. Możesz również liczyć na fachowe doradztwo w doborze instrumentów.

Przestrzeń muzyczna

Studio Sienna 41 to poza szkołą muzyczną, także miejsce spotkań artystów i kreowania nowych idei. Jesteśmy fundacją, szkoła muzyczna, to tylko jeden z naszych projektów.