Wszechstronnie uzdolniony muzyk (kat midi controller, marimba, wibrafon, pianino, perkusja), kompozytor.


Dla osoby zaczynającej się uczyć, wzorem są inni muzycy będący idolami, których chce się naśladować i dążyć do ich poziomu. Słuchanie muzyki różnych wykonawców inspiruje do działania.

Osiągnięcia artystyczne


Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, w klasie wibrafonu Bernarda Maseli. Wszechstronnie uzdolniony muzyk. Instrumenty, na których gra w różnych składach to elektroniczny wibrafon, perkusja, fortepian oraz bębny i fortepian. Laureat wielu konkursów jazzowych w Polsce i za granicą.

Projekty muzyczne


Wraz z Janem Freicherem współtworzy m.in. zespół Fourth Floor. Jest współtwórcą muzyki i aranżacji albumu Dominiki Zioło ” Między Nami”. Wykładowca Małej Akademii Jazzu w Gorzowie Wielkopolskim już od 2005 r. Współpracował z wieloma wybitnymi postaciami jazzu i muzyki rozrywkowej. Na koncie ma albumy nagrane także m.in. z: Filipowicz Quintet czy Polską Orkiestrą Sinfonia Iuventus. Dotychczas występował u boku takich artystów jak: Mieczysław Szcześniak, Anna Serafińska, Lora Szafran, Nippy Noya, Thomas Sanches, Piotr Machalica, Marian Opania, Krystyna Janda, Ewa Uryga, Monika Brodka oraz współpracował z teatrem Rampa, Roma i orkiestrą Sinfonia Varsovia.