Nauka gry na flecie

Chcesz nauczyć się grać na flecie? Dobrze trafiłeś, prowadzimy lekcje gry na flecie na wszystkich poziomach nauczania. Naukę gry na flecie możesz rozpocząć w każdym wieku. Dla małych dzieci polecamy rozpoczęcie nauki gry na flecie prostym.Nauka gry na flecie prowadzona przez naszych nauczycieli to prawdziwa przyjemność. Zajęcia prowadzimy w samym centrum Warszawy.

Lekcja gry na flecie trwa 50 minut, dla małych dzieci polecamy krótsze spotkania 25 minutowe.

Sprawdź nasze promocyjne ceny i zapisz się na zajęcia – za zajęcia możesz zapłacić przez Internet.

Warszawa, Studio Sienna 41 – Fabryka Muzyki – szkoła muzyczna | Tel.: 883-10-10-80

FLET

Pierwsze flety wykonywano z trzciny, kości słoniowej a nawet porcelany. Jednym z najstarszych fletów jest fletnia Pana, która składa się z piszczałek (rurek) o różnych długościach, połączonych ze sobą. Grano na nich w starożytnych Chinach i w Europie już 500 lat p.n.e. Instrumenty takie używane są do dziś w muzyce ludowej wielu krajów, np. w Rumunii, Peru, Ekwadorze i na wyspach Pacyfiku. Ostateczna wersja instrumentu została udoskonalona w XIX wieku przez Theobalda Böhma .

Flet posiada bardzo duże możliwości wyrazowe i techniczne dlatego mile jest widziany w różnych gatunkach muzyki, od kameralnej, symfonicznej do muzyki rozrywkowej, jazzowej jak i solowej.

Organizatorem zajęć jest Fundacja Fabryka Muzyki, z siedzibą w Warszawie przy ul. Siennej 41/76.